Pomagamy dzieciom
z autyzmem

Aktualności

23-03-2023

test 4

20-03-2023

Program Badań Przesiewowych Fundacji A jak... nominowany w plebiscycie Podlaska Marka Roku

Miło nam poinformować, że program Wczesnego Wykrywania Zaburzeń Komunikowania się i Relacji Społecznych, realizowany w białostockich żłobkach został nominowany w plebiscycie Podlaska Marka Roku

01-02-2023

Czwarta edycja badań przesiewowych już za nami!

Czwarta edycja badań przesiewowych już za nami! W tym roku, dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Białymstoku objęliśmy bezpłatnymi badaniami przesiewowymi 817 dzieci z ośmiu białostockich żłobków miejskich. 

05-12-2022

Fundacja A jak… ma już 5 lat!

Czy 5 lat to dużo? To zależy jak je wykorzystasz!
Dla nas minione 5 lat to czas bardzo intensywnej pracy. Na przestrzeni tego czasu Fundacja A jak… objęła swoją pomocą kilkaset rodzin z województwa podlaskiego.

05-12-2022

Projekt „Małymi krokami ku samodzielności”

Pragniemy poinformować, iż rozpoczęliśmy realizację zadania publicznego pt. Małymi krokami ku samodzielności. Celem programu jest aktywizacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnościami oraz ich otoczenia.

05-05-2021

Projekt „Wyjątkowe dzieci wyjątkowi rodzice- edycja IV”

Pragniemy poinformować, iż rozpoczęliśmy realizację zadania publicznego pt. Wyjątkowe dzieci wyjątkowi rodzice - edycja IV. Celem programu jest aktywizacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnościami oraz ich otoczenia.

15-10-2018

Sprawozdania finansowe i merytoryczne z lat 2017-2021

Co możemy zaoferować?

O nas

POZNAJ NAS

WITAM NA STRONIE FUNDACJI "A JAK..."

Fundacja A jak… to zespół osób, które łączy pasja do pracy i chęć niesienia pomocy.

 Zajmujemy się diagnostyką zaburzeń ze spektrum autyzmu, terapią dzieci i młodzieży, prowadzimy badania przesiewowe w żłobkach, a także dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach szkoleń i warsztatów z ww. tematyki.  

Sprawdź stronę
naszego przedszkola